NA ŻYWO
Strona głównaBiznesBędzie czwarty pas na A2 pod Warszawą. Podpisano umowę za 257 mln zł
Biznes

Będzie czwarty pas na A2 pod Warszawą. Podpisano umowę za 257 mln zł

M
MSM Poland
26 czerwca 2026 14:39 (1 godz. temu)|1 min czytania
Będzie czwarty pas na A2 pod Warszawą. Podpisano umowę za 257 mln zł

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała ze spółką Strabag umowę o wartości blisko 257 mln zł na poszerzenie autostrady A2 pomiędzy węzłami Grodzisk Mazowiecki i Konotopa. Inwestycja obejmie 17,2 km trasy i stanowi część projektu poszerzenia autostrady A2 między Łodzią a Warszawą.

Najważniejsze fakty

Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.

  • 01Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała ze spółką Strabag umowę o wartości blisko 257 mln zł na poszerzenie autostrady A2 pomiędzy węzłami Grodzisk Mazowiecki i Konotopa.
  • 02Inwestycja obejmie 17,2 km trasy i stanowi część projektu poszerzenia autostrady A2 między Łodzią a Warszawą.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: Bankier
Źródło

Powiązane artykuły