NA ŻYWO
Strona głównaBiznesBezprawne opłaty w szpitalach. Placówki z kontraktem NFZ wyciągały pieniądze od Polek
Biznes

Bezprawne opłaty w szpitalach. Placówki z kontraktem NFZ wyciągały pieniądze od Polek

Zbyt długo pracujący lekarze, bezprawne pobieranie opłat, za wysoki odsetek cesarskich cięć i chaos organizacyjny - to tylko część nieprawidłowości ujawnionych w najnowszym raporcie NIK. Jak podkreślono, mimo ogólnej poprawy w opiece okołoporodowej, na wielu oddziałach dochodzi do niedopuszczalnych praktyk.

M
MSM Poland
22 czerwca 2026 18:00 (45 min temu)|1 min czytania
Bezprawne opłaty w szpitalach. Placówki z kontraktem NFZ wyciągały pieniądze od Polek

Zbyt długo pracujący lekarze, bezprawne pobieranie opłat, za wysoki odsetek cesarskich cięć i chaos organizacyjny - to tylko część nieprawidłowości ujawnionych w najnowszym raporcie NIK. Jak podkreślono, mimo ogólnej poprawy w opiece okołoporodowej, na wielu oddziałach dochodzi do niedopuszczalnych praktyk.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Tagi:Biznes
Źródło materiału RSS: Bankier
Źródło

Powiązane artykuły