Pobierz MSM News na iPhone'aApp Store
NA ŻYWO
Strona głównaSportDopiero co odszedł z Legii i już ma nowy klub. Już to ogłosili
Sport

Dopiero co odszedł z Legii i już ma nowy klub. Już to ogłosili

M
MSM Poland
27 czerwca 2026 18:23 (4 godz. temu)|1 min czytania
Dopiero co odszedł z Legii i już ma nowy klub. Już to ogłosili
Najważniejsze fakty

Esencja artykułu w punktach.

  • 01Kilka godzin po tym, jak Legia Warszawa poinformowała o rozwiązaniu umowy z Kacprem Urbańskim, młody piłkarz oficjalnie został potwierdzony jako nowy zawodnik Górnika Zabrze. "Kopiesz dla nas" — napisano.
  • 02Dopiero co odszedł z Legii i już ma nowy klub. Już to ogłosili.
  • 03I ujawniono szczegóły kontraktu.
Czytaj więcej u źródła
Pełny artykuł na Onet Sport

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: Onet Sport
Źródło

Powiązane artykuły