Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista w sprawie Szpitala Południowego, w rozmowie na Kanale Zero opisał, jak miała wyglądać jego praca w placówce oraz kontakt z Dawidem Kacprzykiem. Lekarz postawił poważne oskarżenia, mówiąc o nieprawidłowościach i błędach medycznych, do jakich miało dochodzić. - Nie dziwię, że to kogoś szokuje. Mnie też to szokuje - mówił.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista w sprawie Szpitala Południowego, w rozmowie na Kanale Zero opisał, jak miała wyglądać jego praca w placówce oraz kontakt z Dawidem Kacprzykiem.
- 02Lekarz postawił poważne oskarżenia, mówiąc o nieprawidłowościach i błędach medycznych, do jakich miało dochodzić. - Nie dziwię, że to kogoś szokuje.
- 03Mnie też to szokuje - mówił.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Tagi:Wiadomości
Źródło materiału RSS: Interia
Źródło




