W okolicach stadionu w Bielsku Podlaskim dwie nastolatki jeździły hulajnogą elektryczną, którą pożyczyły od kolegi. Kierowała 14-latka, 15-latka była z tyłu. Obie trafiły do szpitala po tym, jak pojazd się wywrócił.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01W okolicach stadionu w Bielsku Podlaskim dwie nastolatki jeździły hulajnogą elektryczną, którą pożyczyły od kolegi.
- 02Kierowała 14-latka, 15-latka była z tyłu.
- 03Obie trafiły do szpitala po tym, jak pojazd się wywrócił.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Źródło materiału RSS: TVN24
Źródło




