NA ŻYWO
Strona głównaSportDwie nastolatki jechały na jednej hulajnodze. Trafiły do szpitala
Sport

Dwie nastolatki jechały na jednej hulajnodze. Trafiły do szpitala

M
MSM Poland
25 czerwca 2026 10:24 (1 dni temu)|1 min czytania
Dwie nastolatki jechały na jednej hulajnodze. Trafiły do szpitala

W okolicach stadionu w Bielsku Podlaskim dwie nastolatki jeździły hulajnogą elektryczną, którą pożyczyły od kolegi. Kierowała 14-latka, 15-latka była z tyłu. Obie trafiły do szpitala po tym, jak pojazd się wywrócił.

Najważniejsze fakty

Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.

  • 01W okolicach stadionu w Bielsku Podlaskim dwie nastolatki jeździły hulajnogą elektryczną, którą pożyczyły od kolegi.
  • 02Kierowała 14-latka, 15-latka była z tyłu.
  • 03Obie trafiły do szpitala po tym, jak pojazd się wywrócił.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: TVN24
Źródło

Powiązane artykuły