Ponad 40 firm i instytucji oraz 400 uczestników wzięło udział w 5. edycji Forum Sektora Kosmicznego, które 24 czerwca odbyło się w Poznaniu. Tegoroczna edycja, uznawana za największą platformę dialogu polskiego sektora kosmicznego, koncentrowała się na praktycznym wykorzystaniu rosnącego zaangażowania Polski w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), rozwoju technologii dual-use, wzmacnianiu bezpieczeństwa państwa oraz skutkach wejścia w życie nowej Ustawy o działalności kosmicznej.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01Ponad 40 firm i instytucji oraz 400 uczestników wzięło udział w 5. edycji Forum Sektora Kosmicznego, które 24 czerwca odbyło się w Poznaniu.
- 02Tegoroczna edycja uznawana za największą platformę dialogu polskiego sektora kosmicznego koncentrowała się na praktycznym wykorzystaniu rosnącego zaangażowania Polski w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) rozwoju technologii dual-use.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Źródło materiału RSS: Rzeczpospolita
Źródło


