NA ŻYWO
Strona głównaSportMedia: Legia Warszawa traci napastnika. Hit transferowy w Ekstraklasie
Sport

Media: Legia Warszawa traci napastnika. Hit transferowy w Ekstraklasie

M
MSM Poland
22 czerwca 2026 21:39 (1 godz. temu)|1 min czytania
Media: Legia Warszawa traci napastnika. Hit transferowy w Ekstraklasie

Jean-Pierre Nsame prawdopodobnie przejdzie z Legii Warszawa do Pogoni Szczecin. Tomasz Włodarczyk podał, że jest już bardzo blisko transferu. To drugi piłkarz, który trafi do tego klubu latem.

Najważniejsze fakty

Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.

  • 01Jean-Pierre Nsame prawdopodobnie przejdzie z Legii Warszawa do Pogoni Szczecin.
  • 02Tomasz Włodarczyk podał, że jest już bardzo blisko transferu.
  • 03To drugi piłkarz, który trafi do tego klubu latem.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: Onet Sport
Źródło

Powiązane artykuły