W Szpitalu Południowym we wrześniu ubiegłego roku miało dojść do incydentu między Dawidem Kacprzykiem a Emilem Jędrzejewskim - wynika z notatki ujawnionej przez "Gazetę Wyborczą". Kacprzyk w piśmie twierdzi, że został zwyzywany i popchnięty przez Jędrzejewskiego.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01W Szpitalu Południowym we wrześniu ubiegłego roku miało dojść do incydentu między Dawidem Kacprzykiem a Emilem Jędrzejewskim - wynika z notatki ujawnionej przez "Gazetę Wyborczą".
- 02Kacprzyk w piśmie twierdzi, że został zwyzywany i popchnięty przez Jędrzejewskiego.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Źródło materiału RSS: TVN24
Źródło

