NA ŻYWO
Strona głównaWiadomości"Patologię trzeba tępić". Ordynator SOR w Międzylesiu o aferze w stolicy
Wiadomości

"Patologię trzeba tępić". Ordynator SOR w Międzylesiu o aferze w stolicy

M
MSM Poland
25 czerwca 2026 10:25 (1 godz. temu)|1 min czytania
"Patologię trzeba tępić". Ordynator SOR w Międzylesiu o aferze w stolicy

Dymitr Książek, ordynator SOR w podwarszawskim Międzylesiu - w rozmowie z portalem Onet przyznał, że w środowisku medyków mówiło się o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Patologię trzeba tępić, wypalać, doprowadzać do tego, żeby ci, którzy nie mają do tego żadnych kompetencji, nie decydowali o naszym życiu, o naszym żyć albo nie żyć - twierdzi.

Najważniejsze fakty

Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.

  • 01Dymitr Książek ordynator SOR w podwarszawskim Międzylesiu - w rozmowie z portalem Onet przyznał.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: WP
Źródło

Powiązane artykuły