NA ŻYWO
Strona głównaBiznesPodwójne etaty i zatrudnianie "na słupa". Radny o szpitalu w Warszawie
Biznes

Podwójne etaty i zatrudnianie "na słupa". Radny o szpitalu w Warszawie

M
MSM Poland
26 czerwca 2026 20:00 (5 godz. temu)|1 min czytania
Podwójne etaty i zatrudnianie "na słupa". Radny o szpitalu w Warszawie
Najważniejsze fakty

Esencja artykułu w punktach.

  • 01Paweł Lech, niezrzeszony radny Warszawy, który wcześniej reprezentował Koalicję Obywatelską, mówił w programie Debata Gozdyry o nieprawidłowościach, do których - jak przekonywał - miało dochodzić w Szpitalu Grochowskim.
  • 02Podkreślił, że od lat utrzymywał kontakt z osobami zatrudnionymi w placówce, choć po jej przekształceniu w spółkę zrezygnował z funkcji związanych z jej władzami.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: Polsat News
Źródło

Powiązane artykuły