NA ŻYWO
Strona głównaPolitykaRadny uderzył w przewodniczącą. "Nie byłam w żadnym saloniku"
Polityka

Radny uderzył w przewodniczącą. "Nie byłam w żadnym saloniku"

M
MSM Poland
25 czerwca 2026 10:30 (1 godz. temu)|1 min czytania
Radny uderzył w przewodniczącą. "Nie byłam w żadnym saloniku"

Piotr Szyszko z PiS-u zawnioskował o odwołanie przewodniczącej rady miasta Warszawy. Jako powód podał uczestnictwo polityk KO w aferze w Szpitalu Południowym. - Nie byłam w żadnym saloniku, nigdy - mówiła na swoją obronę Ewa Malinowska-Grupińska.

Najważniejsze fakty

Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.

  • 01Jako powód podał uczestnictwo polityk KO w aferze w Szpitalu Południowym. - Nie byłam w żadnym saloniku, nigdy - mówiła na swoją obronę Ewa Malinowska-Grupińska.
  • 02Piotr Szyszko z PiS-u zawnioskował o odwołanie przewodniczącej rady miasta Warszawy.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: WP
Źródło

Powiązane artykuły