SMS-y z informacją o rzekomym wystawieniu mandatu za naruszenie przepisów ruchu drogowego - to nowa metoda działania oszustów. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że nigdy nie wysyłają takich wiadomości.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01SMS-y z informacją o rzekomym wystawieniu mandatu za naruszenie przepisów ruchu drogowego - to nowa metoda działania oszustów.
- 02Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że nigdy nie wysyłają takich wiadomości.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Tagi:Wiadomości
Źródło materiału RSS: RMF FM
Źródło





