Blisko 1200 studentów Uniwersytetu Gdańskiego podpisało się pod listem otwartym do rektora w sprawie utworzenia stołówki studenckiej. Władze uczelni mówią, że widzą problem i obiecują, że przedstawią go na ogólnopolskiej konferencji prorektorów.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01Blisko 1200 studentów Uniwersytetu Gdańskiego podpisało się pod listem otwartym do rektora w sprawie utworzenia stołówki studenckiej.
- 02Władze uczelni mówią, że widzą problem i obiecują, że przedstawią go na ogólnopolskiej konferencji prorektorów.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Źródło materiału RSS: Wyborcza Trójmiasto
Źródło


