Z inicjatywy Polski w czwartek w Luksemburgu doszło do narady ministrów 13 państw UE ws. systemu handlu uprawnieniami do emisji ETS - przekazało PAP źródło unijne. Chodziło o skoordynowanie stanowisk przed zaproponowaniem reformy tego systemu przez Komisję Europejską, co ma nastąpić w połowie lipca.
Najważniejsze fakty
Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.
- 01Z inicjatywy Polski w czwartek w Luksemburgu doszło do narady ministrów 13 państw UE ws. systemu handlu uprawnieniami do emisji ETS - przekazało PAP źródło unijne.
- 02Chodziło o skoordynowanie stanowisk przed zaproponowaniem reformy tego systemu przez Komisję Europejską, co ma nastąpić w połowie lipca.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.
Tagi:Biznes
Źródło materiału RSS: Bankier
Źródło





