NA ŻYWO
Strona głównaPolityka"To jest przerażające". Minister o słowach lekarza sygnalisty ze Szpitala Południowego
Polityka

"To jest przerażające". Minister o słowach lekarza sygnalisty ze Szpitala Południowego

M
MSM Poland
25 czerwca 2026 06:21 (1 godz. temu)|1 min czytania
"To jest przerażające". Minister o słowach lekarza sygnalisty ze Szpitala Południowego

- To, co padło w tym wywiadzie, już nie jest oburzające. To przerażające - mówiła w Graffiti minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Jej słowa odnoszą się do relacji dr Emila Jędrzejewskiego, który opowiadał na Kanale Zero o sytuacji w Szpitalu Południowym. Szefowa resortu podkreślała, że oceny jego wiarygodności może dokonać tylko wymiar sprawiedliwości.

Najważniejsze fakty

Esencja dla osób, którym nie chce się czytać całości.

  • 01Jej słowa odnoszą się do relacji dr Emila Jędrzejewskiego, który opowiadał na Kanale Zero o sytuacji w Szpitalu Południowym.
  • 02To przerażające - mówiła w Graffiti minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.
  • 03- To, co padło w tym wywiadzie, już nie jest oburzające.
  • 04Szefowa resortu podkreślała, że oceny jego wiarygodności może dokonać tylko wymiar sprawiedliwości.

MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.

Źródło materiału RSS: Polsat News
Źródło

Powiązane artykuły