Trwa 24-godzinny strajk ostrzegawczy w mediach publicznych
Dwudziestoczterogodzinny strajk ostrzegawczy, związany z przyjętym przez rząd projektem zmiany w finansowaniu mediów publicznych, trwa od północy w poniedziałek w czeskiej telewizji i radiu publicznym. Zamiast środków z abonamentu TV i radio mają dostawać pieniądze z budżetu.
M
MSM Poland
22 czerwca 2026 14:13 (55 min temu)|1 min czytania
MSM News Polska
Dwudziestoczterogodzinny strajk ostrzegawczy, związany z przyjętym przez rząd projektem zmiany w finansowaniu mediów publicznych, trwa od północy w poniedziałek w czeskiej telewizji i radiu publicznym. Zamiast środków z abonamentu TV i radio mają dostawać pieniądze z budżetu.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.