Zmiany w Lidze Mistrzów. Ważna informacja dla Polaków. Wszystko już jasne
Wyjątkowo jednostronny przebieg miały spotkania o złoto w ORLEN Superlidze. Industria Kielce wreszcie przełamała play-offową niemoc przeciwko ORLEN Wiśle i została nowym mistrzem kraju. Nagrodą za triumf było między innymi otrzymanie miejsca w kolejnej edycji Champions League. Dziś poznaliśmy natomiast decyzję europejskich działaczy dotyczącą występu ekipy z województwa mazowieckiego. "Nafciarze" mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ także wezmą udział w edycji, która zapoczątkuje rewolucję.
M
MSM Poland
22 czerwca 2026 09:33 (1 godz. temu)|1 min czytania
MSM News Polska
Wyjątkowo jednostronny przebieg miały spotkania o złoto w ORLEN Superlidze. Industria Kielce wreszcie przełamała play-offową niemoc przeciwko ORLEN Wiśle i została nowym mistrzem kraju. Nagrodą za triumf było między innymi otrzymanie miejsca w kolejnej edycji Champions League. Dziś poznaliśmy natomiast decyzję europejskich działaczy dotyczącą występu ekipy z województwa mazowieckiego. "Nafciarze" mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ także wezmą udział w edycji, która zapoczątkuje rewolucję.
MSM Poland agreguje i streszcza najważniejsze informacje z różnych źródeł.